ŞEHRİN EN LEZZETLİSİ

BEYOĞLU'NDA LEZZETİN ADI MÜNHASIR

Şehirdeki En İyi Döner & İskender & Kebap ve Et Lezzetleri ile Tanışın

2008 yılından bu yana, Beyoğlu’nun her yanı tarih kokan eşsiz silueti, kültürel dokusu ve nostaljik tramvay sesleri eşliğinde İstiklal Caddesi, Halep Pasajı Numara 62’de misafirlerini ağırlayan Cafe Krepen, Ekim 2014 tarihi itibari ile misafirlerini yeni konsepti, yeni mutfağı ve yeni adıyla ağırlamaya başladı.

Zengin Türk mutfağının en seçkin döner, et, döner ve kebap menülerini misafirlerinin beğenisine sunan Münhasır Döner & Kebap daha şimdiden adından sıkça söz edilmeye başlanan ve aynı zamanda yerli, yabancı turistlerin de uğrak noktalarından birisi haline geldi. Kısa zaman içerisinde elde ettiği bu başarıda birlikte yola çıktığı Şef Selman Altunkaynak’ ın katkısı ise çok büyük.

Meslek hayatına 1991 yılında 12 yaşındayken Adana’nın efsane mekânı Asmaaltı’nda başlayan Selman Usta’nın, beş yıllık mesaisinin ardından sürdürdüğü kariyerinin listesinde Menekşe Kardeşler, Dostlar Kebap, Göztepe Yüzevler Kebapçısı gibi ünlü markalar yer alıyor.

İstanbul’ un önemli işletmelerinde eşsiz lezzetlere imza atan ve kendisi gibi birçok sihirli elin yetişmesine olanak sağlayan Adanalı ünlü usta, şimdi Münhasır Döner & Kebap’ta kebapları yörelerinden koparıp damağınıza tat katmak için sizlere sunuyor.

Selman Usta - Münhasır Döner & Kebap

İçeriye adım attığınız andan itibaren kendinizi, Beyoğlu’nun gökyüzü ile buluştuğu en büyük terasında bulacağınız, kaliteden asla ödün vermeyen güler yüzlü hizmet anlayışı, samimi ortamı, keyfinizi bir kat daha arttıracak müzikleri ile birlikte Münhasır Döner & Kebap sizlere, ailenizle birlikte tadına doyamayacağınız saatler vaat ediyor. İş toplantıları ve özel organizasyonlar için farklı alternatifler sunan Münhasır Döner & Kebap’ ta özel olarak pişirilen kebap, ızgara ve tava seçeneklerinden, çeşit çeşit mezelere, pide ve lahmacun çeşitlerinden tadına doyamayacağınız enfes tatlılara kadar pek çok farklı ve önemli lezzeti, Selman Usta’nın maharetli ellerinden tadabilmeniz mümkün.

Patlıcanlı kebap, abagannuş kebap, özel Münhasır etli kebap, fırın ve sarma beyti, Adana kebap, küşleme, kuzu şiş, şaşlık, yaprak ciğer gibi menüler ise Münhasır Döner & Kebap’ ın misafirlerine özel olarak sunduğu seçenekler arasında yer alıyor. Münhasır Döner & Kebap olarak benimsediğimiz, değer verdiğimiz ve asla ödün vermeyeceğimiz ilkelerimizden bahsetmeden geçmek olmaz. Yemek yapmak ve yapılan yemekleri müşterilerin beğenisine sunmak çok önemli ve ciddi bir iş. Yapılan yemeğin lezzeti ve sağlığı; kullanılan malzemenin kalitesi, tazeliği, yemeği yapan aşçının hüneri ve yemeğin yapıldığı ortamın ne kadar sağlıklı olup olmadığı ile belirleniyor. Münhasır Döner & Kebap olarak müşterilerimize sunduğumuz her yemekte, taze ve mevsiminde sebzeler, katkı maddesi içermeyen saf zeytinyağı, özel olarak temin ettiğimiz %100 kuzu, dana ve tavuk eti gibi ürünler kullanılmakta. Münhasır Döner & Kebap’ta, aklınızda en ufak bir soru işareti olmadan bu güzel lezzetlerin tadına varmanız için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sizleri de bu eşsiz keyfi yaşamanız ve bu önemli lezzet tarihine tanıklık etmeniz için bir an önce Münhasır Döner & Kebap’ a bekliyoruz.